• 1 نقد و بررسی
{{shahrAboHavaData.name}}
{{shahrAboHavaData.weather.main}} {{shahrAboHavaData.main.temp}}

آب و هوا

عکس های مسافران

نقشه

1 نقد و بررسی برای این جاذبه ثبت شده است.

معرفی

مجموعه شهر رویاهای اصفهان با مشارکت شـرکت ‌هایتکنولوژی چین به عنوان بزرگترین مرکز تفریحی و اقامتی کشور و درفضایی به مساحت ۱۷۰۰۰۰ متر مربع در شرق اصفهان اجرا شد. در این مجموعه با توجه به ساختار معماری و جاذبه‌های متنوع شرایطی برای خانواده‌ها فراهم می‌آید تا در هر رده‌ی سنی و در شرایط آب و هوایی مختلف بتوانند لحظاتی بیاد ماندنی را تجربه کنند. این پارک بازی مدرن با ۷ بخش موضوعی مختلف و مدرن و بیش از ۹۰ جاذبه متنوع در فضاهای باز و بسته این قابلیت را دارد که ۶۰۰ بازدید کننده را همزمان سرگرم نماید.

این مجموعه شامل دو فاز است که فاز 1 آن شامل قسمت شهربازی و تفریحی می گردد و فاز 2 مجموعه شامل مجموعه اقامتی، مراکز تجاری و ورزشی است.

ویژگی‌های مجموعه

این مجموعه تفریحی و گردشگری، شامل هفت بخش موضوعی است. شامل:

1- بازی های کامپیوتری

2- سینماهای چهاربعدی

3- ماشین سواری چهاربعدی

4- گردش فضایی

5- استودیو جلوه های ویژه

6- بازی های آبی

7- بازی در فضای باز ویژه کودکان

فاز 2 مجموعه شامل قسمت های زیر است:

هتل چهار ستاره با زيربنايي بالغ بر 24000 متر مربع و شامل 120 واحد اتاق و سوئيت، سالن هاي چند منظوره، فروشگاه ، رستوران گردان ، سالن هاي ورزشي ، استخر و ......

مجموعه تجاري و اداري با زيربنايي بالغ بر 25000 متر مربع شامل 120 واحد تجاري، 5000 مترمربع فضاي تجاري يكپارچه (Hyper Market) و 1600 متر مربع فضاي اداري.

شهربازی این مجموعه شامل بازی‌های سرپوشیده و بازی های روباز است.

بازی‌های سرپوشیده شامل سینما، سالن بازی‌های مجازی ، شهر واژگون، سفر فضایی، دنیای زیرآب است.

بازی‌های روباز شامل منطقه بازی کودکان شامل ۱۰ نوع دستگاه تفریحی است که شامل ترن هوایی معلق، ترن هوایی کوچک، تاب چرخان،سقوط آزاد، کرم کوچولو، اسب سواری دوطبقه، رالی کودک،زنبور کوچولو،بازی گردان و موتور فضایی است.

همچنین در شهر رویاها ۷۷ بازی کامپیوتری در فضای سرپوشیده و ۱۱ بازی هیجانی روباز طراحی شده است که سه مجموعه سینما رویای مهیج فوق الذکر وجه تمایز این شهربازی با سایر شهربازی‌های سطح خاورمیانه است؛ این سه مجموعه تاکنون در کشورهای چین، آلمان و آمریکا ایجاد شده است؛ بنابراین "شهررویاها" از نظر امکانات در سطح خاورمیانه بی‌نظیر است.

سینماهای مجموعه

۱. سینما رویای دنیای زیرآب:

این بازی همانند صدف در محوریت "شهررویاها" قرار دارد که با ترکیب شش پرژکتور قدرتمند سه بعدی و پرده ی فراگیر محیطی باعث می شود که مخاطب با چشم مسلح هیجان زیر دریا را تجربه کند. تصاویر، افکت های هوا، صدا ، نور و حرکت همراه با کارهای حجمی به نمایش گذاشته می شود.

اطراف صدف، صخره های مرجانی با اشکال زیبا طراحی شده است که گردشگران می توانند از این محیط زیبا عکس های یادگاری بگیرند و سفر به زیردریا در قالب داستانی تجربه نمایند.

۲. سینما رویای شهر واژگون:

این مجموعه در یک ساختمان واژگون احداث شده که در قالب داستان حمله دایناسورها به شهر طراحی شده است. در این مجموعه گردشگران با چشم مسلح سوار بر واگنها می شوند و با حرکت های شناور، صدا، نور، تصویر و فضاهای حجمی تجربه هیجان انگیز رویارویی با دایناسورها را کسب می نمایند. همچنین دو سالن انتظار در این مجموعه تعبیه شده است که در این سالن ها اختراعات علمی بسیار جذاب یک شرکت دانش بنیان به نمایش گذاشته می شود. در واقع در این قسمت افراد مطالب علمی را، که در کتاب های درسی خود مطالعه کرده اند، مشاهده می کنند، آینه های معقر و محدب، آینه های معقر صوتی، دستگاه فواره خودکار الجزری که متعلق به ۸۰۰ سال گذشته است، فوتبال رباتیک، تیراندازی لیزری، سیبل مکانیکی و گهواره نیوتن از جمله مواردی است که می توانند افراد در دو سالن انتظار سینما رویای شهر واژگون مشاهده کنند.

۳. سینما رویای سفر به فضا:

در این مجموعه گردشگران در ابتدا وارد آسانسور می شوند و به صورت فرضی ۱۲ طبقه را طی می کنند تا به بخش سفینه فضایی برسند. در این قسمت افراد سوار بر کابین های متحرک می شوند و این بار بدون استفاده از عینک می توانند از میان کرات و اجسام فضایی عبور کنند و هیجان سفر به فضا را تجربه نمایند.

 

بعد کجا برویم؟

در مجموعه ی ناژوان می توانید از پارک ناژوان، باغ پرندگان، باغ خزندگان و باغ پروانه ها هم دیدن کنید.

تاریخچه

چرا برویم

  • برای استفاده از امکانات منحصر به فرد تفریحی مجموعه
  • برای اقامت در منطقه ای تفریحی و استفاده از امکانات مجموعه در حین اقامت
  • برای خرید و استفاده از امکانات تجاری مجموعه

کی برویم ؟

  • در تمام فصول سال می توانید از این مجموعه استفاده کنید. ساعات کاری این مجموعه از یکشنبه تا جمعه ساعت 14:30 تا 22 شب است که در فصول مختلف بسته به گرما و سرمای هوا متغیر است. برای اطمینان بیشتر از ساعات کاری این مجموعه می توانید با شماره تلفن 03195020960 تماس بگیرید.

کجاست ؟

نشانی: کمربندی ناحیه شرق اصفهان، جنب میدان میوه و تره‌بار

چطور برویم

برای رفتن به شهر رویاها یا باید تاکسی بگیرید یا اگر وسیله شخصی دارید، با آن به شهر رویاها بروید.

هزینه ها

هزینه شما برای یک روز تمام تفریح و سرگرمی در چند دسته تقسیم میشه: 1- هزینه استفاده از بازی‌ها 2- هزینه خوراک و تغذیه 3- هزینه رفت و آمد

برای پرداخت هزینه بازی ها می توانید به دو روش عمل کنید.

روش اول: در این روش برای هر فرد با قد بالای 140 سانتی متر 40 هزار تومان و به ازای افراد با قد بین 110 تا 130 سانتی متر، 30 هزار تومان است. در این روش می توانید از تمام بازی های مجموعه یک بار به صورت رایگان استفاده کنید.

روش دوم: در روش دوم هر نفر 5000 هزار تومان پرداخت می کند  و 15000 تومان شارژ اصفهان کارت است و پس از ورود به مجموعه، هزینه هر بازی از کارت کسر می‌شود. هزینه استفاده از هر بازی به طور متوسط ۲ تا ۳ هزار تومان است.

همان حوالی

رستوران ها

  • در مجموعه کافه و رستوران جهت خدمات دهی به متشریان آماده می باشد.

هتل ها

دانستنی ها

  • نکات ضروری

    نکات ضروری

اشتراک گذاری :